• gdfgdggg
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Параван SI300 – 100cm

Димензии:100x190cm

Клуб Цена
15264 ден. 16960 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186891 Категории: ,