• impera siva
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Параван IMPERA 90×90 190cm/6mm

Димензија: 190cm/6mm
Состав: метал, стакло

Клуб Цена
20691 ден. 22990 ден.

На залиха

SKU: 190917 Категории: ,