• 190928
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Параван fabbygo Belissa 160cm/6mm

Димензија: 200x160cm
Проѕирно стакло: 6mm
Хромирани лајсни

Клуб Цена
12591 ден. 13990 ден.

На залиха

SKU: 190928 Категории: ,