• 190924
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Параван fabbygo Belissa 120cm/6mm

Димензија: 200x120cm
Проѕирно стакло: 6mm
Хромирани лајсни

Клуб Цена
10791 ден. 11990 ден.

На залиха

SKU: 190924 Категории: ,