• 190922
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Параван fabbygo Belissa 100cm/6mm

Димензија: 200x100cm
Проѕирно стакло: 6mm
Хромирани лајсни

Клуб Цена
9891 ден. 10990 ден.

На залиха

SKU: 190922 Категории: ,