• 195373
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Панел вграден круг 12V 6400К

Eнергетска вредност: А+
Боја: бела
Материјал: Алуминиум
Моќност: 185-265V
Бренд: Ламбарио
Димензија: 175x155x21

Клуб Цена
207 ден. 230 ден.

На залиха

SKU: 195373 Категории: ,