20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Панел Круг угрд.056-003-0003 3W 6400K

Moќност 3W
Напон 220V-240VAC
Боја на светлина: 6400K
Ø85

Клуб Цена
147 ден. 184 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162281 Категории: ,