• 174877
3% попуст
Заштеди со Клуб цена

Палетар рачен EKO 2500kg/AC25B Noblelift

Капацитет на тежина 2500 kg
Капацитет на висина 85 – 200 mm
Погон – Рачен
Должина на виљушки 540 x 1150 mm
Материјал на пумпа: Излиен цинк
Вид на тркала: Тандем 200 х 50 mm
Материјал на тркала – Гума

Клуб Цена
19300 ден. 19990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174877 Категории: ,