5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Овлажнувач за воздух gorenje H50DW

LED дисплеј
Ја подобрува релативната влажност
Подобрување на квалитетот на воздухот
Волумен на контејнер со вода: 5 l
Најнова ултра звучна технологија
Антибактериски филтер за префективно чист воздух
Магла за уникатна атмосфера: Магла за уникатна атмосфера
Димензии (Ш x В x Д): 29 × 38 × 15,5 см

Клуб Цена
5509 ден. 5799 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160107 Категории: ,