• 183053
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Овлажнувач на воздух Gorenje H 50 W

Поврзано оптоварување: 26 W
Површина: 20 м2
Контроли: електронски, LED екран
Електронски тајмер
SmartControl
Мерач на влажност во просторијата
Напон: 220-240 V
Должина на кабел: 1,5 m
Димензии (ШxВxД): 17 x 38,7 x 17 cm

Клуб Цена
4990 ден. 5590 ден.

На залиха

SKU: 183053 Категории: ,