5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Овал Толедо 36

Големина: 36 cm
Боја: Бела
Материјал: Аркопал

Клуб Цена
214 ден. 225 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 034512 Категории: ,