• 028364
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Овал Sigma inox 40cm PL-OV40

Елегантен и практичен овал од нерѓосувачки челик за сервирање храна
Димензија: 40cm

Клуб Цена
395 ден. 439 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 028364 Категории: ,