5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Овал Инокс 30cm PL

Елегантен и практичен овал од нерѓосувачки челик за сервирање храна
Димензија: 30 cm

Клуб Цена
252 ден. 265 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088158 Категории: ,