5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Овал Ebro 36

Чинија за сервирање
Производот е безбеден за микробранова печка

Клуб Цена
180 ден. 189 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 008458 Категории: ,