5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Овал Borcam 59084

Сад за печење
Материјал: стакло
Стил на каросеријата: цврст
Безбедно за микробранова печка

Клуб Цена
208 ден. 219 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 084577 Категории: ,