• 165639
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Отварач за шише 91625

Материјал:метал

Клуб Цена
170 ден. 189 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 165639 Категории: ,