• 155858
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Отварач за конзерви 95710

Боја:бела
Пластични рачки

Клуб Цена
310 ден. 345 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155858 Категории: ,