5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Отстранувач на инсекти Sonax – STAR

Ефикасен чистач на инсекти кој брзо и нежно ги отстранува дури и најзакоравените резидуали од инсектите од стаклата, бојата, хромираните и пластичните површини без нагризување на површините
Остатоците се отстрануваат безпрекорно и леснo
Идеален за употреба пред перење на возилото
Нето: 750ml

Клуб Цена
446 ден. 469 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162246 Категории: ,