5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Oстровски аспиратор Favorit 4140

60СМ И 90СМ
КОПЧЕ ON/OFF
КОНТРОЛА МЕХАНИЧКА
БРЗИНИ 3
МОЌ НА ВШМУКУВАЊЕ 800 M3/H
МОТОР 1
ХАЛОГЕНИ СИЈАЛИЦИ 2 X 25 W
ДИЈАМЕТАР НА ИЗЛЕЗ 120MM
ДИМЕНЗИИ ШИРИНА: 890 MM
ДОЛЖИНА: 600 MM
ВИСИНА: MAX. 890 MM – MIN. 706 MM
МОЌНОСТ НА МОТОР 1×210 W
БОЈА INOX

Клуб Цена
18999 ден. 19999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181138 Категории: ,