• 192007
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Основен туш за во двор Gardena

Отвор на пиштолот : ½ ‘’
Степени на прсакање : 3
Количината на вода може да се регулира
Производител: Gardena
GARDENA тушот овозможува освежување во топлите денови. Целосно прилагодливата висина преку едноставно копче овозможува идеално поставување на млазницата за секоја големина на телото.

Клуб Цена
1611 ден. 1790 ден.

На залиха

SKU: 192007 Категории: ,