• 155
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Основен сет 2016

Отвор за црево : ½ ‘’
Отвор за чешма : 13 мм

Комплетен сет за брза врска и црево

Клуб Цена
711 ден. 790 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство