• 182471
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Организер S 0.45L

Материјал:пластика

Клуб Цена
53 ден. 59 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182471 Категории: ,