5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Организатор за во автомобил

Димензии:46x28x15cm
Леплива трака за зацврстување
Изработено од квалитетен материјал
Доволен простор за голем број производи

Клуб Цена
379 ден. 399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство