17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Onebox систем MIKADO MD-59BT Black

Влез:3.5mm Audio, TF/Mikro SD, AUX
Фрекфенција: 40Hz-20KHz
DC 3.7V, 2200mAh, 8.14Wh
Bluetooth

Клуб Цена
4999 ден. 5999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200480 Категории: ,