• trava 11
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ограда декор fabbygo CCGA065 100x200cm

Висина: 24mm
Димензии: 100х200cm

Клуб Цена
1791 ден. 1990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 190227 Категории: , Ознака: