• 039630
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Огледало за бања ICM B16 45х60cm

Димензии: 45×60 cm
Хоризонтално / вертикално поставување

Клуб Цена
674 ден. 749 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039630 Категории: ,