5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Огледало за бања ICM B14 /36

Димензии: 36×48 cm
Хоризонтално / вертикално поставување

Клуб Цена
474 ден. 499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039609 Категории: ,