• 172075
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Огледало за бања ICL 1594

Димензии:80x60cm

Клуб Цена
8279 ден. 9199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172075 Категории: ,