5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Огледало Кристал ICM 1025/50

Димензии: 50×70 cm
Хоризонтално / вертикално поставување

Клуб Цена
846 ден. 890 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 039616 Категории: ,