• 181810
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Огледало Iris B16 50x70cm

Димензии:50x70cm

Клуб Цена
524 ден. 699 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181810 Категории: ,