• 181808
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Огледало ICM B19

Димензии:45×60 cm
Вертикално поставување

Клуб Цена
629 ден. 699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181808 Категории: ,