• 169229
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Огледало ICL 1593 LED 800x600cm

Димензии(ВxШ):60 x 80 cm

Клуб Цена
8631 ден. 9590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169229 Категории: ,