• 172066
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Огледало 022 ICM 60х80cm

Димензии:60х80cm
Нето маса:4,12 kg

Клуб Цена
1431 ден. 1590 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172066 Категории: ,