• 162017
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Одвртувач Ударен 500W 16mm M0801K

Моќност:500W
Тежина: 1.7kg
0-2900 RPM

Клуб Цена
2699 ден. 2999 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство