• 189750
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Одвртувач Дупчалка Makita DDF453RF 18W

Напон на батерија: 18 V – LXT
Бучава: звучен притисок 72 dB(A)
Димензии: 222 x 79 x 244 mm
Тежина само уред без батерија: 2.0 kg

Клуб Цена
19124 ден. 21249 ден.

На залиха