• 172251

Ножици за лим 2-14-568

STANLEY
Погодни се за сечење алуминиум, UPVC листови, кожа, бакар, пластика и жичана мрежа
Рачките се исклучително удобни, направени од два материјали

1199 ден.

На залиха

SKU: 172251 Категорија: