• 197524
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ножици за кроење 42-400

SAFETOUCH™ површина што не се лизга за сигурно држење и удобно користење
Горното сечило обложено со нелепење гарантира безбедно сечење за растенијата
Изработена од алуминиум и високојаглероден челик, што ја прави резилката многу издржлива и исклучително остра
Максималниот дијаметар на сечење е 16mm
Вклучува безбедносна брава
Вкупна должина: 205mm
Ширина: 60mm
Висина: 20mm

Клуб Цена
449 ден. 499 ден.

На залиха

SKU: 197524 Категории: ,