• 157
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ножици за гранки Easy Cut 680A

Максимален дијаметар на сечење: 40 mm
Gardena 680A се ножици со кои ќе може да ги пресечите и најтврдите суви гранки. Нивната мала тежина помага да сечете без да ги изморите Вашите раце.

Клуб Цена
2510 ден. 2789 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180694 Категории: ,