• 193000
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ножици градинарски Cellfast Ideal 40-417

Димензија: 200x70x21mm
Тежина: 210гр

Клуб Цена
1791 ден. 1990 ден.

На залиха

SKU: 193000 Категории: ,