• 192998
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ножици градинарски Cellfast Ideal 40-414

Максимален дијаметар на сечење 16 mm
Систем за заклучување.

Клуб Цена
899 ден. 999 ден.

На залиха

SKU: 192998 Категории: ,