• 193002
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ножици градинарски Cellfast Ideal 40-405

Сечило од 13 cm со нелеплива облога.

Клуб Цена
1169 ден. 1299 ден.

На залиха

SKU: 193002 Категории: ,