• 158
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ножица TeleCut long 650-900B

Начин на сечење: Бајпас
Максимална дебелина на гранки: 42 mm

Клуб Цена
3638 ден. 4155 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181079 Категории: ,