• 179852
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ножеви ЕК78-28

Практичен нож за Вашата кујна

Клуб Цена
125 ден. 139 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179852 Категории: ,