• 180327
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож универзален 15cm 92653/92665

Димензии:15cm
Материјал:метал,пластика

Клуб Цена
143 ден. 159 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180327 Категории: ,