• 180322
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож универзален 15cm 92604

Материјал:метал,пластика
Димензии:15cm

Клуб Цена
224 ден. 249 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180322 Категории: ,