• 180321
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож универзален 11cm 92610

Материјал:метал,пластика
Димензии:11cm

Клуб Цена
260 ден. 289 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180321 Категории: ,