5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож инокс униве. A3-05

Универзален нож
Димензии : 11,5cm
Одличен за лупење и сецкање овошје и зеленчук

Клуб Цена
151 ден. 159 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 031325 Категории: ,