5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож Инокс-PP за леб А3-02

Материјал: нерѓосувачки челик
Димензии : 20,5cm
Ножот е наменет за сечење леб

Клуб Цена
189 ден. 199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 031295 Категории: ,