5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож Инокс PP Кујнски A3-03

Материјал: нерѓосувачки челик
Димензии : 20,5cm

Клуб Цена
189 ден. 199 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 031296 Категории: ,