5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Нож Инокс PL-T17059

Сет ножеви од нерѓосувачки челик
Добар дизајн и квалитет
Димензии: 22 cm

Клуб Цена
185 ден. 195 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 086127 Категории: ,